YÜZME KONTENJANINDA BİRİNCİ DÖNEM KISA SÜREDE DOLDU

1 Temmuz 2022 16:27

Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yaz döneminde gerçekleştirecekleri GSB Spor Okulları kursları 28 farklı branşta ücretsiz olarak verilecek. Başvurular ONLİNE yapılacak olup isteyen veliler 6 Mart Spor Salonunda oluşturulan kayıt noktasında da kayıt yaptırabilecek. Kurslar ise 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü başlayacak.

Çocuk ve gençlerin bilinçsel ve sportif gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlayarak yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla sunulan GSB Spor Okulları kapsamında, Atletizm, Aikido, Badminton, Basketbol, Bilardo, Bisiklet, Bocce, Boks, Cimnastik, Dağcılık, Dart, Futbol, Geleneksel Türk Okçuluğu, Güreş, Halk Oyunları, Halter, Hentbol, Judo, Karate, Kickboks, Masa Tenisi, Okçuluk, Satranç, Tekvando, Tenis, Voleybol, Yelken ve Yüzme branşlarında kurslar verilecek.
Bu arada Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yetkilileri ise şu bilgilendirmeyi yaptılar:
“Katılımcı maksimum 2 branş seçebilecektir. Online kayıt modülünde 1. branş seçiminden sonra kurs ekleye tıklayarak 2. branş seçilebilecektir. Branşlarımızın kontenjan sayıları sınırlı olup dolması halinde diğer salon veya branş tercihi yapabilirsiniz.
Kayıtların sona ermesiyle birlikte katılım listesi yayınlanmayacaktır. Seçmiş olduğunuz gün ve saatlerde kurs yerinde olmanız yeterlidir. 4 Temmuz 2022 tarihinden önce kayıtlarınızı tamamlamanız önemli rica olunur.
NOT : Yüzme kontenjanımız dolmuştur. 4 Temmuz'dan sonra 2. dönem için kaydınızı yaptırabilirsiniz. 1. döneme katılacak öğrencilerimiz 2. döneme online kayıt yapamayacaktır. Kontenjan arttırılarak güncellenmiştir. Kayıtlarımız devam etmekte olup, kontenjan dolunca kayıtlarımız kapanacaktır”
LEVENT DOĞAN

Bu haber 72 kez okunmuştur.
  Yükleniyor...